Meld je aan voor de nieuwsbrief
- 03-06 - PWN en horeca promoten samen kr...
- 01-06 - Drinkwaterbedrijven lanceren Kr...
- 19-05 - Partij 1 wil alleen nog kraanwa...
- 03-05 - Watercompany Watercoolers op he...
- 27-04 - Duurzaam ingenieursbureau DGMR ...
- 12-04 - Watercompany realiseert met Ear...
- 12-04 - Triodos Bank kiest voor CO2 opl...
- 02-04 - Microsoft nummer 1 in duurzaamheid
Nieuws
Overname Aqua Bowl
Geplaatst op: 01-08-2004
Watercompany heeft per 1 augustus 2004 de waterleidingcoolers van Aqua Bowl overgenomen. Hierdoor behoort Watercompany tot één van de grootste spelers op de Nederlandse markt voor waterleidingcoolers.
Aqua Bowl werd opgericht in 1996 en kende al meteen een explosieve groei. De groei werd mede veroorzaakt door het feit dat Aqua Bowl altijd veel aandacht heeft geschonken aan service en onderhoud. Zo leverde Aqua Bowl net als Watercompany de producten tot naast de waterleidingcooler.
Aquabowl waterleidingcoolers
"De overname van de waterleidingcoolers van Aqua Bowl past in onze voorgenomen groeistrategie", aldus Robert Moorman, directeur van Watercompany. "Wij willen ons marktaandeel vergroten en onze concurrentiepositie versterken. De strategische koers die wij hiervoor uitgezet hebben is gebaseerd op een klantgerichte dienstverlening, met accenten op service en kwaliteit. Naast autonome groei blijft Watercompany openstaan voor interessante acquisities."Deze overname veroorzaakt opnieuw een verschuiving op de Nederlandse markt voor watercoolers. De afgelopen jaren kende de markt verschillende overnames en fusies, veroorzaakt door de grote groei die er momenteel in de markt waar te nemen is. Op de werkplek wordt namelijk steeds meer water gedronken in plaats van het gebruikelijke kopje koffie.






