Meld je aan voor de nieuwsbrief

Bekijk laatste nieuwsbrief >
Ga naar het nieuwsarchief

Nieuws

Bookmark and Share

Watercompany Watercoolers op het net

Geplaatst op: 03-05-2010


Social media pointsWatercompany is bekend van watercoolers aangesloten op het net. Door deze coolers is het mogelijk om op een verantwoorde manier gefilterd, gekoeld water aan te bieden. Dit is echter niet het enige net waar Watercompany op is aangesloten. Jullie weten onze Watercompany website al goed te vinden op het internet, maar wij zijn ook erg actief op verschillende sociale netwerken. Via deze ‘social networks’ bieden wij jullie niet alleen meer informatie, maar heb je ook de mogelijkheid met ons mee te denken en te praten over nieuwe concepten voor het leveren van gekoeld drinkwater. Als je op één van deze netwerken actief bent, dan ben je bij ons van harte welkom.

Watercompany Twitter Watercompany Twitter

Op het Twitter account van Watercompany plaatsen wij snelle korte nieuwsberichten, updates en tips. Daarnaast reageren wij op andere berichten die gerelateerd zijn aan schoon drinkwater. Door Watercompany te volgen op Twitter blijf je op de hoogte van wat er op dat moment afspeelt in de wereld op het gebied van water. Dat kunnen calamiteiten zijn, maar ook evenementen of wetenswaardigheden.

Watercompany LinkedIn Watercompany op LinkedIn

Een aantal werknemers van Watercompany zijn actief op het professionele netwerk LinkedIn. We zijn echter ook actief met een eigen Group Watercompany / Duurzame dorstlesser. Binnen deze Group plaatsen we uitgebreider ons nieuws en heb je meteen de mogelijkheid te reageren op deze artikelen. Ook kun je zelf nieuws aan brengen of tips, waar anderen weer hun reacties op kunnen geven. Wij hopen door interactief met jullie te communiceren tot nog betere producten en service te komen.

Watercompany Facebook Watercompany op Facebook

Facebook is een social netwerksite met inmiddels wereldwijd meer dan 500 miljoen gebruikers. Zakelijk en privé loopt hierin steeds meer door elkaar. Op de Watercompany pagina vind je onze laatste nieuwsberichten, tips, links naar andere interessante pagina’s en foto’s. Ook kun je hier je eigen foto’s en reacties posten.

Watercompany Hyves Watercompany op Hyves

Op de Watercompany Hyve vind je dezelfde zaken als op Facebook met dat verschil dat Facebook internationaal gericht is en Hyves voornamelijk op Nederland. Ook hier vind je ons nieuws, toelichtingen hierop etc. en heb je de mogelijkheid zelf te posten.

Watercompany YouTube Watercompany op YouTube

Op ons YouTube kanaal TheWatercompany vind je filmpjes die over ons in de media zijn verschenen, filmpjes over onze watercoolers en evenementen waar wij aan hebben deelgenomen. Binnenkort gaan wij hierop ook tips en instructievideo’s uitzenden.

Watercompany Blogger Watercompany op Blogger

Marketing Manager Huub Mutsaers blogt regelmatig over wat er op zijn pad komt in de waterwereld. Vaak zijn deze artikelen uitgebreider dan op de nieuwspagina’s van Watercompany. Vanzelfsprekend zijn reacties en tips welkom.