Meld je aan voor de nieuwsbrief
- 03-06 - PWN en horeca promoten samen kr...
- 01-06 - Drinkwaterbedrijven lanceren Kr...
- 19-05 - Partij 1 wil alleen nog kraanwa...
- 03-05 - Watercompany Watercoolers op he...
- 27-04 - Duurzaam ingenieursbureau DGMR ...
- 12-04 - Watercompany realiseert met Ear...
- 12-04 - Triodos Bank kiest voor CO2 opl...
- 02-04 - Microsoft nummer 1 in duurzaamheid
Nieuws
Watercoolers en de Mexicaanse griep
Geplaatst op: 10-08-2009
Terwijl het nieuwe Mexicaanse griepvirus zich langzaam verspreidt, hebben wij de volgende vraag van een aantal klanten voorgeschoteld gekregen: "Kun je de varkensgriep krijgen via een watercooler?"
Het antwoord op deze vraag is onvoorwaardelijk "Ja!". MAAR, alleen in de rol van een inactief oppervlak dat helpt het virus van de ene persoon naar de andere over te brengen - op dezelfde wijze als deurklinken, computer toetsenborden, metro handvatten, liftknoppen of lichtschakelaars dat doen.
Het virus kan op 2 manieren verspreid worden. Door hoesten of niezen, al moet u daarvoor wel dicht bij de andere persoon staan. Het meest worden griepvirussen verspreid door contact. De vingers pakken iets vast en vervolgens wordt het virus overgedragen naar ogen, neus en mond. Dit contact kan direct zijn via handen schudden of zoenen, maar meestal ligt de oorzaak bij besmette oppervlakten als deurklinken, toetsenborden, telefoons, handdoeken en kranen, ofwel kruisbesmetting.
Om kruisbesmetting van bacteriën te voorkomen, zijn de nieuwste generatie Waterlogic watercoolers voorzien van BioCote. Dit is een beschermingslaag van zilverionen die de eigenschap hebben bacteriën af te breken.
Wat betreft het griepvirus adviseren wij u zorgvuldig met uw watercooler om te gaan.
- Denk aan persoonlijke hygiëne, was regelmatig uw handen
- Gebruik papieren handdoekjes
- Vul petflesjes en bidons niet als deze in contact komen met het uitgiftepunt
- Spuit wateruitgiftepunten regelmatig in met peroxide spray






