Meld je aan voor de nieuwsbrief

Bekijk laatste nieuwsbrief >
Ga naar het nieuwsarchief

Nieuws

Bookmark and Share

Dominos Pizza eerste fastfood keten met Earth Water

Geplaatst op: 11-04-2011


Sinds kort is in alle vestigingen van Domino’s Pizza Earth Water verkrijgbaar. Earth Water verkoopt zuiver water waarvan 100% van de nettowinst naar waterprojecten gaat. Sinds de Nederlandse lancering in 2007 heeft Earth Water met behulp van partners reeds €255.000 aan waterprojecten kunnen doneren. Domino’s Pizza is overtuigd van dit goede doel en verwacht door de verkopen in de winkels positief te kunnen bijdragen.


Earth Water waterkoelers

Goed voorbeeld doet goed volgen. Domino's Pizza maakte al geruime tijd gebruik van de waterkoelers van Watercompany. Deze waterkoelers zijn door Watercompany gebrand in de Earth Water uitstraling waarvoor een donatie wordt gegeven van 10% van de huursom.


Earth Water - You never drink alone

Dankzij Earth Water kan de westerse consument een steentje bijdragen aan het mondiale tekort aan schoon drinkwater. Earth Water vraagt geen donaties of tijd in vorm van vrijwilligerswerk, de consument hoeft alleen water te drinken. 100% van de nettowinst wordt afgedragen door Earth Water om duurzame watersystemen te financieren in gebieden waar dit het hardst nodig is. 


Bij Domino’s Pizza wordt er voortdurend gekeken naar hoe bijgedragen kan worden aan een betere wereld. Het beleid voor Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen bevat onder andere het invoeren van Elektrische scooters op verschillende locaties en het hergebruiken van energie en materialen waar mogelijk. Earth Water past hier uitstekend bij. 


Door deze stap hopen Domino’s Pizza en Earth Water nog meer mensen te kunnen helpen in gebieden waar niet genoeg schoon drinkwater is. Vanwege de huidige noodzaak om zoveel mogelijk hernieuwbare grondstoffen te gebruiken en CO2-uitstoot terug te dringen, is door Domino’s Pizza bewust gekozen voor de milieuvriendelijke kartonnen 0,5 Liter verpakking van Tetra Pak.

 

Bron: Watercompany Nederland Dominos Pizza eerste fastfood keten met Earthwater

 

Gerelateerde artikelen:
01-06-2010 - Drinkwaterbedrijven lanceren Kraanwatercampagne met Eddy Zoey
27-04-2010 - Duurzaam ingenieursbureau DGMR kiest voor Earth Water
12-04-2010 - Watercompany realiseert met Earth Water twee waterputten in Bangladesh