• 088 - 165 30 00

      Vraag meer informatie aan

      Ontvang advies van ons enthousiaste customer service team.

      of bel ons op:

      088 - 165 30 00

  • Maak kennis met onze gedreven accountmanagers

    Ons gedreven team van account managers staan ieder moment voor u klaar om u te helpen de producten te kiezen die bij u past zodat u zorgeloos kunt genieten van heerlijk drinkwater en lekkere koffie op het werk!

    Raymond van der Veeken

    Raymond van der Veeken

    Sales Manager

    raymond@waterlogic.nl

    Jeroen van Ginneken

    Jeroen van Ginneken

    Account Manager

    jeroenvg@waterlogic.nl

    Christian Luijk

    Christian Luijk

    Account Manager

    christian@waterlogic.nl

    Paul Doodeman

    Paul Doodeman

    Account Manager

    paul@waterlogic.nl

    Jeroen Nooten

    Jeroen Nooten

    Account Manager

    jeroen@waterlogic.nl

    Arnaud van der Laken

    Arnaud van der Laken

    Account Manager

    arnaud@waterlogic.nl

    Job de Bont

    Job de Bont

    National Account Manager

    job@waterlogic.nl

    Guido van de Heyning

    Guido van de Heyning

    Senior Account Manager

    guido@waterlogic.nl

    Top